Dzień kadrowej / Dzień kadrowego

Dzień pracownika HR (ang. HR Day)

Dzień pracownika działu HR jest to nieformalne święto stworzone z myślą o docenieniu wszystkich osób pracujących w działach human resources. Rola pracowników działów HR stale rośnie i jest kluczowa dla poprawnego funkcjonowania wszystkich obszarów firmy. W związku z tym, dzień pracownika HR to święto o którym warto pomyśleć w każdej firmie. Sprawdź kiedy i jak możesz celebrować ten dzień.

Kiedy wypada ogólnopolski dzień pracowników HR?

W Polsce HR Day świętowany jest 20 czerwca. Zainicjowany został w 2013 roku przez portal pracuj.pl. Od tego czasu to branżowe święto stale zyskuje na popularności. Bez wątpienia jest to idealna okazja do zintegrowania środowiska HR. Przygotowaliśmy klika pomysłów jak możesz uczcić go w swojej firmie.

Jak świętować dzień HR-owca?

Drobny upominek

Kto nie lubi dostawać prezentów? My nie znamy takiej osoby. Zazwyczaj to pracownicy działów HR dbają o well-being pracowników. W tym szczególnym dniu to my powinniśmy zadbać o nich! Możemy przygotować drobne upominki w ramach naszego budżetu. Może to być personalizowany kubek, książka, coś pysznego np. zestaw czekolad i miód z lokalnej pasieki, kwiaty albo voucher np. do SPA. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Personalizowane kartki / wiadomości e-mail / Kudos na LinkedIn

Klasyczna karta z podziękowaniem leżąca na biurku – niby niewiele, a na pewno sprawi, że dzień będzie lepszy!

Stworzenie personalizowanej wiadomości i rozesłanie jej 20 czerwca do pracowników działu HR na 100% wywoła uśmiech na ich twarzy.

Personalizowane podziękowania na LinkedIn, czyli Kudosy to na pewno miły gest np. ze strony przełożonego. Niecodziennie bezpośredni przełożeni mają okazję do docenienia swoich Pracowników. HR Day może być ku temu świetnym pretekstem.

Impreza integracyjna

Dzień pracownika HR może być idealnym pretekstem do zorganizowania imprezy integracyjnej. 20 czerwca brzmi jak idealna data na wspólne wyjście pracowników. Każdy pracownik doceni możliwość wspólnej integracji. Z pewnością wpłynie to również na pozytywną atmosferę w firmie. Z punktu widzenia zarządzania zespołem to świetna okazja do wykreowania pozytywnych relacji pracownik – firma. Impreza integracyjna z okazji dnia HR może być świetnym elementem team-buldingu w Twojej firmie.

Finansowanie szkolenia/kursu

Bez wątpienia, zawsze warto stawiać na rozwój pracowników. Może 20 czerwca to idealna data na organizację zamkniętego szkolenia dla pracowników działu HR. Inwestycja w rozwój pracownika, to najlepsza inwestycja w firmie.

Podsumowując, wszystkie te działania wpłyną na dobry employer branding w Twojej firmie. Pozwolą zintegrować dział HR.

Może przy okazji HR Day warto pomyśleć o kompleksowym systemie, który ułatwi pracę działu HR na co dzień? Wypróbuj za darmo wszystkie możliwości systemu HRappka.

 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Wydarzenia kadrowe

marzec 2023

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
27
28
1
2
3
4
5
Events for 2nd marzec
Brak wydarzeń
Events for 3rd marzec
Brak wydarzeń
Events for 4th marzec
Brak wydarzeń
Events for 5th marzec
Brak wydarzeń
6
7
8
9
10
11
12
Events for 8th marzec
Brak wydarzeń
Events for 9th marzec
Brak wydarzeń
Events for 10th marzec
Brak wydarzeń
Events for 11th marzec
Brak wydarzeń
Events for 12th marzec
Brak wydarzeń
13
14
15
16
17
18
19
Events for 14th marzec
Brak wydarzeń
Events for 16th marzec
Brak wydarzeń
Events for 17th marzec
Brak wydarzeń
Events for 18th marzec
Brak wydarzeń
Events for 19th marzec
Brak wydarzeń
20
21
22
23
24
25
26
Events for 21st marzec
Brak wydarzeń
Events for 22nd marzec
Brak wydarzeń
Events for 23rd marzec
Brak wydarzeń
Events for 24th marzec
Brak wydarzeń
Events for 25th marzec
Brak wydarzeń
Events for 26th marzec
Brak wydarzeń
27
28
29
30
31
1
2
Events for 27th marzec
Brak wydarzeń
Events for 28th marzec
Brak wydarzeń
Events for 29th marzec
Brak wydarzeń
Events for 30th marzec
Brak wydarzeń

Facebook

3 weeks ago

W tym miesiącu czekają nas duże zmiany związane z Pracowniczymi Planami Kapitałowymi 💡Od dziś pracodawcy zaczynają naliczać i pobierać zaliczki na PPK – w przypadku, jeżeli pracownik nie złożył deklaracji rezygnacji. W Kalendarz Kadrowego na marzec 2023 roku zebraliśmy wszystkie najważniejsze daty dla działu kadr! Zapraszamy do pobrania: kalendarzkadrowego.pl/kalendarz-kadrowego-na-marzec-2023/ ... See MoreSee Less
View on Facebook

2 months ago

❗ W tym miesiącu upływa termin poinformowania o obowiązku ponownego automatycznego zapisu do PPK ❗Zapraszamy do pobrania Kalendarza Kadrowego na luty 2023 roku 🤩 Tradycyjnie zebraliśmy dla Was wszystkie, najważniejsze terminy kadrowe w jednym miejscu. Pobierając nasz kalendarz na pewno nie przegapisz takich terminów jak: 👉 wpłata składek ZUS👉 wpłata PPK 👉 wpłata na PFRON👉 termin przekazania podatnikowi informacji o PIT-11Jeżeli jakieś wydarzenia z kalendarza są dla Was szczególnie ważne, możecie je dodać do swojego kalendarza w Gmailu lub Outlooku! 📩 Wystarczy, że klikniecie interesującą Was datę, która przeniesie Was na naszą stronę z możliwością synchronizacji kalendarzy.Tutaj pobierzesz najnowszy kalendarz: kalendarzkadrowego.pl/kalendarz-kadrowego-na-luty-2023/?utm_source=organic-fb ... See MoreSee Less
View on Facebook

3 months ago

Najnowszy kalendarz Kalendarz Kadrowego już jest! 🤩Dziś przedstawiamy Wam najnowszy Kalendarz Kadrowego na styczeń 2023 roku. Co znajdziesz w środku? 🔍👉 najważniejsze terminy związane z wpłatą składek ZUS i wpłaty PPK👉 termin przekazania do Urzędu Skarbowego PITów za 2022 rok👉 informację na temat wymiaru czasu pracy w styczniu👉 przypomnienie dotyczące obowiązku ponownego automatycznego zapisu do PPKW nowym roku zdecydowaliśmy się na nowy wygląd kalendarza i dwie całkowicie nowe sekcje: "W tym miesiącu..." i "Polecane artykuły". Znajdziecie w nich najważniejsze informacje, zmiany i artykuły związane z kadrami. Kalendarz pobierzecie całkowicie za darmo na naszej stronie: kalendarzkadrowego.pl/kalendarz-kadrowego-na-styczen-2023/?utm_source=kk0123-fb PS. W naszym pliku PDF zostały osadzone linki. Dzięki takiemu rozwiązaniu jeżeli zainteresuje Was któraś z pozycji śmiało możecie po prostu w nią kliknąć i przejść na stronę internetową z większą liczbą informacji. ... See MoreSee Less
View on Facebook