Dzień kadrowej / Dzień kadrowego

Dzień pracownika HR (ang. HR Day)

Dzień pracownika działu HR jest to nieformalne święto stworzone z myślą o docenieniu wszystkich osób pracujących w działach human resources. Rola pracowników działów HR stale rośnie i jest kluczowa dla poprawnego funkcjonowania wszystkich obszarów firmy. W związku z tym, dzień pracownika HR to święto o którym warto pomyśleć w każdej firmie. Sprawdź kiedy i jak możesz celebrować ten dzień.

Kiedy wypada ogólnopolski dzień pracowników HR?

W Polsce HR Day świętowany jest 20 czerwca. Zainicjowany został w 2013 roku przez portal pracuj.pl. Od tego czasu to branżowe święto stale zyskuje na popularności. Bez wątpienia jest to idealna okazja do zintegrowania środowiska HR. Przygotowaliśmy klika pomysłów jak możesz uczcić go w swojej firmie.

Jak świętować dzień HR-owca?

Drobny upominek

Kto nie lubi dostawać prezentów? My nie znamy takiej osoby. Zazwyczaj to pracownicy działów HR dbają o well-being pracowników. W tym szczególnym dniu to my powinniśmy zadbać o nich! Możemy przygotować drobne upominki w ramach naszego budżetu. Może to być personalizowany kubek, książka, coś pysznego np. zestaw czekolad i miód z lokalnej pasieki, kwiaty albo voucher np. do SPA. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Personalizowane kartki / wiadomości e-mail / Kudos na LinkedIn

Klasyczna karta z podziękowaniem leżąca na biurku – niby niewiele, a na pewno sprawi, że dzień będzie lepszy!

Stworzenie personalizowanej wiadomości i rozesłanie jej 20 czerwca do pracowników działu HR na 100% wywoła uśmiech na ich twarzy.

Personalizowane podziękowania na LinkedIn, czyli Kudosy to na pewno miły gest np. ze strony przełożonego. Niecodziennie bezpośredni przełożeni mają okazję do docenienia swoich Pracowników. HR Day może być ku temu świetnym pretekstem.

Impreza integracyjna

Dzień pracownika HR może być idealnym pretekstem do zorganizowania imprezy integracyjnej. 20 czerwca brzmi jak idealna data na wspólne wyjście pracowników. Każdy pracownik doceni możliwość wspólnej integracji. Z pewnością wpłynie to również na pozytywną atmosferę w firmie. Z punktu widzenia zarządzania zespołem to świetna okazja do wykreowania pozytywnych relacji pracownik – firma. Impreza integracyjna z okazji dnia HR może być świetnym elementem team-buldingu w Twojej firmie.

Finansowanie szkolenia/kursu

Bez wątpienia, zawsze warto stawiać na rozwój pracowników. Może 20 czerwca to idealna data na organizację zamkniętego szkolenia dla pracowników działu HR. Inwestycja w rozwój pracownika, to najlepsza inwestycja w firmie.

Podsumowując, wszystkie te działania wpłyną na dobry employer branding w Twojej firmie. Pozwolą zintegrować dział HR.

Może przy okazji HR Day warto pomyśleć o kompleksowym systemie, który ułatwi pracę działu HR na co dzień? Wypróbuj za darmo wszystkie możliwości systemu HRappka.

 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Wydarzenia kadrowe

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
29
30
1
2
3
4
5
Events for 1st maj
Brak wydarzeń
Events for 2nd maj
Brak wydarzeń
Events for 3rd maj
Brak wydarzeń
Events for 4th maj
Brak wydarzeń
Events for 5th maj
Brak wydarzeń
6
7
8
9
10
11
12
Events for 7th maj
Brak wydarzeń
Events for 8th maj
Brak wydarzeń
Events for 9th maj
Brak wydarzeń
Events for 10th maj
Brak wydarzeń
Events for 11th maj
Brak wydarzeń
Events for 12th maj
Brak wydarzeń
13
14
15
16
17
18
19
Events for 13th maj
Brak wydarzeń
Events for 14th maj
Brak wydarzeń
Events for 16th maj
Brak wydarzeń
Events for 17th maj
Brak wydarzeń
Events for 18th maj
Brak wydarzeń
Events for 19th maj
Brak wydarzeń
20
21
22
23
24
25
26
Events for 21st maj
Brak wydarzeń
Events for 22nd maj
Brak wydarzeń
Events for 23rd maj
Brak wydarzeń
Events for 24th maj
Brak wydarzeń
Events for 25th maj
Brak wydarzeń
Events for 26th maj
Brak wydarzeń
27
28
29
30
31
1
2
Events for 27th maj
Brak wydarzeń
Events for 28th maj
Brak wydarzeń
Events for 29th maj
Brak wydarzeń
Events for 30th maj
Brak wydarzeń
Events for 31st maj
Brak wydarzeń

Facebook

2 months ago

Na naszej stronie właśnie pojawił się Kalendarz Kadrowego na II kwartał 2024 roku! 😍��Co znajdziesz w naszym kalendarzu?✅ Wszystkie kluczowe daty dotyczące regularnych zobowiązań kadrowo-płacowych✅ możliwość dodania dat przy pomocy tylko jednego kliknięcia do swojego kalendarza w Outlook lub Gmail✅ Najnowsze informacje o planowanych zmianach w prawie pracy, abyś mógł być zawsze krok przed nowymi regulacjami.Dzięki naszemu Kalendarzowi Kadrowemu będziesz mógł uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, być zawsze przygotowany na terminy kadrowe oraz dostosować się do zmian w przepisach prawnych 👨‍⚖️Zasubskrybuj nasz kalendarz i otrzymuj co kwartał bezpłatny kalendarz kadrowego online na swojego maila ✉️ ... Zobacz więcejZobacz mniej
View on Facebook

7 months ago

Zapraszamy do pobrania jesiennego wydania Kalendarza Kadrowego na październik! 🍂🍁W bezpłatnym kalendarzu online umieściliśmy najważniejsze terminy kadrowe. Pobierając go nie będziecie już musieli pamiętać o wpłacie składek ZUS za poprzedni miesiąc, wpłacie podatku dochodowego w formie karty podatkowej za poprzedni miesiąc, wpłacie na PFRON i wielu innych terminach... 🤯Kalendarz pobierzecie za darmo tutaj: kalendarzkadrowego.pl/kalendarz-kadrowego-na-pazdziernik-2023/?utm_source=facebook&utm_medium=pos... ... Zobacz więcejZobacz mniej
View on Facebook

10 months ago

Sezon urlopowy trwa w najlepsze... a my przypominamy o najważniejszych terminach kadrowych w sierpniu! 😎Zapraszamy do pobrania najnowszego wydania Kalendarza Kadrowego! W bezpłatnym pliku PDF znajdziecie pełny kalendarz z naniesionymi najważniejszymi, sierpniowymi datami w świecie kadr 😍 Dowiecie się między innymi: 👉 kiedy należy wpłacić podatek dochodowy w formie karty podatkowej👉 kiedy mija termin wpłaty PPK za poprzedni miesiąc 👉 do kiedy należy wpłacić zaliczki na podatek od przychodów ze stosunku pracy👉 i wiele innych!A to wszystko całkowicie za darmo! 🤑 Kalendarz do pobrania na stronie: kalendarzkadrowego.pl/kalendarz-kadrowego-na-sierpien-2023/ ... Zobacz więcejZobacz mniej
View on Facebook

11 months ago

Oficjalnie rozpoczynamy sezon urlopowy! 🥳 Nie zapominajmy jednak o ważnych terminach kadrowych w lipcu 👇📆Miesiąc rozpoczniemy od obowiązkowej weryfikacji stanu partycypacji w PPE niedługo potem musimy pamiętać o wpłacie składek ZUS za poprzedni miesiąc, wpłacie podatku dochodowego w formie karty podatkowej za poprzedni miesiąc, wpłacie na PFRON i wiele innych... 🤯 Nie musisz o tym wszystkim pamiętać, lub zapisywać na kartkach ‼️ Wystarczy, że pobierzesz nasz darmowy Kalendarz Kadrowego, gdzie znajdziesz wszystkie najważniejsze terminy kadrowe. Link do kalendarza na lipiec znajdziesz tutaj: 👇https://kalendarzkadrowego.pl/kalendarz-kadrowego-na-lipiec-2023/?utm_source=facebook&utm_medium=post ... Zobacz więcejZobacz mniej
View on Facebook